Ofrojme Fluturime te rregullta direkte nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe shume shtete tjera per ne Kosove Prishtine si dhe anasjelltas. Prishtina, 3 December 2018 – Prishtina International Airport “Adem ... Germania Airlines will station an Airbus A319 at the airport Pristina. Gjithsej do të ketë 6 fluturime në nisje […] Aeroporti i Prishtinës kërkon se për fluturime në kthim duhet të adresoni pyetjet tuaja në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodheni, ndërsa për bileta kontaktoni drejtpërdrejt kompanitë ajrore dhe agjencitë. Fluturime per Prishtine. Basel/Mulhouse nga CHF 79,00 Verone nga EUR 79,00 Shtutgart nga EUR 99,00 Dyseldorf nga EUR 99,00 Mynhen nga EUR 99,00 Cyrih nga CHF 159,00 London-Gatwick nga EUR 120,00 Gjeneve nga CHF 160,00 Rezervo tani : www.albatours-ks.com +377 45 556 055 Fluturime direkte Prishtine (PRN) – Stuttgart,Dusseldorf,Munchen,Basel,Malmo dhe Goteborg direkt me 20+6kg bagazh. Marte => bit.ly/STRPRNTU7 Enjte => bit.ly/STRPRNTH7 Diele => bit.ly/STRPRNSU7. Në dekretin e nënshkruar nga Ministria e Shëndetësisë në Austri është vendosur që nga tetë shtete ku ndaloheshin fluturimet, të zgjerohet lista në 18 shtete. Kosovë: +383 38 525 525 Viber: +383 45 701 709 Gjermani: +49 617 3968 3000 Aviokompania “Eurokoha” ka njoftuar se më datën 30 dhe 31 maj do të realizohen fluturime për në Gjermani. Nga keto qytete te Gjermanise, Zvicrres, Italise dhe Anglise ofrojme fluturime te rregullta per ne Kosove: » Düsseldorf-Prishtine, çdo dite Rezervo tani. Ontvang meer informatie over eurokoha prishtine op Bing. Tollovi në Aeroportin e Bazelit: Vetëm mbrëmë, 4 fluturime për në Prishtinë. Düsseldorf - Prishtine nga 46 €, nje drejtim. Biletë Një drejtim duke filluar nga 99 CHF. Stuttgart - Prishtine nga 195 €, kthyse. Deutsch English. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Bekijk kwaliteitsvideo's over eurokoha prishtine en deel ze online. Rezervo me fluturime ndaq mu knaq n'pushime. Gjeni tarifën më të ulët të disponueshme për udhëtimin tuaj dhe zbuloni Shkupin me Wizz Air. ERI-FLY: Masat e Shëndetit Fluturime per ne PRISHTIN - KOSOVE, Veron ITALI / Nënat që presin të lindin dhe Medikamentet Kompania, përmes faqes së saj në “Facebook”, ka njoftuar se më 30 maj do të realizohet një fluturim për në Dusseldorf , ndërsa më 31 maj është planifikuar … 0 comments. Check-In U rekomandohet pasagjerëve që, për fluturime me KOSOVA REISEN Center mundësisht të paraqiten për përgatitje për fluturim dy orë përpara fluturimit të planifikuar, sepse sportelet mbyllen 40 minuta përpara nisjes. Eurokoha Prishtine - Dailymotion www.dailymotion.com. Prishtinë - München. Prishtina. Goedkope vluchten van Düsseldorf naar Pristina (DUS-PRN) Vanaf 74,99 €* Eurowings - hier boeken op eurowings.com Geen verborgen bijkomende kosten Siç mund të shihet në këtë fotografi, katër aeroplanë po fluturonin për në Prishtinë vetëm në mbrëmjen e të premtes Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Ballina Kontakti. Rezervo me fluturime ndaq mu knaq n'pushime. 100% Upvoted. Zoek Eurokoha Prishtine op Bing.nl www.bing.com. direkt me 20+6kg bagazh. PRISHTINA - GENEVA. Sot është marrë vendim që të ndalohen fluturimet në të gjitha shtetet e Ballkanit Perëndimor. Po ashtu, albinfo.ch është njoftuar se fluturime nga kompania CHAIR do të ketë edhe më 15 maj 2020, nga Prishtina në Zurich. MySky 24 - lidhë Prishtinën me Evropë. Zurich - Prishtinë e Gjenevë - Shkup Kontrolloni fluturime tona të lira në Gjermani. Login. Post Conto: IBAN: CH12 0900 0000 8702 9188 4. Credit Suisse: IBAN: CH43 0483 5175 1167 0100 0 Siç njoftojnë nga ky aeroport, për këtë javë janë shtuar edhe dy fluturime në nisje me datë 4 dhe 5 prill. Fluturime të sigurta dhe komode drejt Prishtinës, Tiranës, Shkupit dhe Ohërit. Vendimi hyn […] BA528 Londër (LHR) 2:20 pasdite Nisja ⇒ Prishtina (PRN) 6:20 pasdite Arritja Per ne ; Kontakti ; GENEVA - PRISHTINA. tatimi dhe taksat. Më lirë se kurrë. Prishtinë - München. DITURIA GmbH - Fluturime nga Düsseldorfi, Stuttgart, München, Basel, Hannover, Hamburg - Prishtina, Tirana dhe Shkup Air Munich - Günstige Charterflüge von der Schweiz und von Deutschland nach Kosovo - Zürich, PRishtina - Skopje 089 41 616 693 061 588 0507 072 051 88 93 04654 30 680 038 410 666 Hilfe Kosova Fly - Reisebüro - Günstige und Linien Flüge nach Kosova, Deutschland, Online Buchen nach Prishtina, Düsseldorf, Stuttgart, München +49 211 36 77 300 +49 177 36 93 097 Fluturimet inaguruese për në kryeqytetet Prishtinë, Kosovë (PRN) dhe Podgoricë, Mali i Zi (TGD) do të jenë më 4 korrik 2020. Fluturime per Prishtine Ofrojme Fluturime te rregullta direkte nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe shume shtete tjera per ne Kosove Prishtine… Fluturime të sigurta dhe komode drejt Prishtinës, Tiranës, Shkupit dhe Ohërit. Hyrja / MY BOOKING: Login: AVIO PRISHTINA Deshmorët e Kombit Pn. Libri cheap airline për Gjermani, fluturime të ulëta nga aviobilet.com! Fluturimet do të nisen një herë në javë të shtunave. Fluturimet per Prishtine ? Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. Austria ka zgjeruar listën e shteteve të cilave ua ka ndaluar transportin ajror. Situata e pandemisë së Coronavirusit në Kosovë ka bërë që të ketë ndryshime të shpeshta edhe në itinerarin e fluturimeve nga Aeroporti “Adem Jashari” në Prishtinë. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Nese ju jeni të regjistruar më herët mund të shikoni prenotimet e juaja të mëhershme. AVIO PRISHTINA - Fluturime ne PRISHTIN - DÜSSELDORF - MÜNCHEN, Rezervo Online, oferta te volitshme ne Kosova. Rezervo dhe paguaj online dhe sigurte me kartele krediti. share. Zurich Prishtine: Si te beni Rezervimin me te Mire dhe me te Lire Online Ne kete faqe per fluturime online do te mundohemi qe te ju ndihmojme duke u bere pothuajse udhezues i juaj ne zgjedhjen fluturimit tuaj me te mire nga Zurich ne Prishtine dhe me cmimet me te mira dhe me te favoreshme. Mua me eshte anuluar nje bilet nga kompania airore qe ka qene e planifikuar me 3 korrik. Goedkope vluchten van Pristina naar Düsseldorf (PRN-DUS) Vanaf 124,99 €* Eurowings - hier boeken op eurowings.com Geen verborgen bijkomende kosten Rezervoni fluturime ekonomike në Shkup. Te merkuren => bit.ly/DUSPRNWE Te stunen =>bit.ly/DUSPRNSA Te dielen =>bit.ly/DUSPRNSU. Pershendetje Mos ka dikush informacion se kur fillojn fluturimet per Prishtine ? Rezervo tani. Fluturime të lira për në Pristina, Serbia (RS) PRN Jeni duke kërkuar për fluturime më të lira në Pristina, (RS) PRN ? Gjatë prenotimit do të krijohet një shfrytëzues i ri me të dhënat e duhura. Ask. Sinjali.com 18 Mars 2020 07:38 . Për ndryshime në rezervimet e juaja ju lutëm të … Në bazë të vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës më nuk do të ketë hyrje të udhëtarëve përmes portit ajror “Adem Jashari”. PRISHTINA INTERNATIONAL AIRPORT “ADEM JASHARI” REACHES 2 MILLION PASSENGERS. Kur eshte koha per te kerkuar fluturime drejt Prishtin se qe pershtaten me pritjet dhe axhenden tuaj, mos kerkoni me shume mjafton te kontaktoni ne nje nga opsionet qe ne ofrojme ne faqen tone dhe ne do ju ofrojme bileta avioni per ne Prishtin me cmime me te lira. Dailymotion is de beste manier om de meest populaire video's over eurokoha prishtine te vinden, bekijken en delen. inkl. Fluturime direkte Prishinë - Venecia - Prishtinë Saba Tours fillon me linjën e rregullt me aeroplan çddo jave në relacionin Prishtinë - Venecia - Prishtinë me nisje: Çdo të hëne Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 save hide report. Fly Dardania, Pristina Picture: Fluturime Dyshe - Check out Tripadvisor members' 2,639 candid photos and videos of Fly Dardania Më lirë se kurrë. Njoftim/ Pesë fluturime në nisje nga Prishtina . Ju mund të prenotoni fluturime online, me disa opcione të ndryshme. Rezervo dhe paguaj online dhe sigurte me kartele krediti.